Menü
Alışveriş Sepetiniz

Argelini

Marka: Argelini
Argelini Blue Legend 100 gr (Kutulu) İçerik: yeşil limonumsu dut kokteyli havası estiren aromasıyla yepyeni bir nargile deneyimi sunar. Argelini Ürdün'den çıkan premium bir markadır.Ürünlerinde katkısız golden yapraklar ve doğal gliserin ve bal kullanarak nargile-severlere en kaliteli ürünleri sun..
69,90 TL
Marka: Argelini
Argelini Blueberry 100 gr (Kutulu) İçerik: doğal ve gerçek bir yaban mersini tadı sunar. Argelini Ürdün'den çıkan premium bir markadır.Ürünlerinde katkısız golden yapraklar ve doğal gliserin ve bal kullanarak nargile-severlere en kaliteli ürünleri sunmayı misyon edinmiştir. ..
69,90 TL
Marka: Argelini
Argelini Cinnamon Gum 100 gr İçerik: tarçın ve sakızın birleşmesiyle ortaya çıkmış hoş bir aromadır. Argelini Bölme Paketler Nasıl Hazırlanır?1- Kapalı paketler tarafımızdan açılır.2- Lateks eldiven kullanılarak şerbetin eşit dağılması için tütün karıştırılır.3- Tütünler özenle yeniden 100 gr (+-3..
45,00 TL
Marka: Argelini
Argelini Citrusi Mint 250 gr İçerik: doğal turunçgillerin nane ile harmanlanıp zengin notalarla lülenize aktarılmasıdır. Argelini Ürdün'den çıkan premium bir markadır.Ürünlerinde katkısız golden yapraklar ve doğal gliserin ve bal kullanarak nargile-severlere en kaliteli ürünleri sunmayı misyon edi..
135,00 TL
Marka: Argelini
Argelini Icy Grape 250 gr İçerik: üzüm notalarıyla birlikte yaz aylarında gelen taze ve ferah bir havayı anımsatır. Argelini Ürdün'den çıkan premium bir markadır.Ürünlerinde katkısız golden yapraklar ve doğal gliserin ve bal kullanarak nargile-severlere en kaliteli ürünleri sunmayı misyon edinmişt..
135,00 TL
Marka: Argelini
Argelini Lemon Mint 100 gr İçerik: bahar limonlarının nane ile dengelenmesiyle oluşmuş serin bir limonatayı anımsatır. Argelini Bölme Paketler Nasıl Hazırlanır?1- Kapalı paketler tarafımızdan açılır.2- Lateks eldiven kullanılarak şerbetin eşit dağılması için tütün karıştırılır.3- Tütünler özenle y..
45,00 TL
Marka: Argelini
Argelini Minty Berries 250 gr İçerik: böğürtlen ahududu gibi tatların nane ile ferahlatılması ile oluşmuştur. Argelini Ürdün'den çıkan premium bir markadır.Ürünlerinde katkısız golden yapraklar ve doğal gliserin ve bal kullanarak nargile-severlere en kaliteli ürünleri sunmayı misyon edinmiştir. ..
135,00 TL
Marka: Argelini
Argelini Minty Gum 100 gr İçerik: Sakız ve nane aromalarının mükemmel ferahlığını sunar. Argelini Bölme Paketler Nasıl Hazırlanır?1- Kapalı paketler tarafımızdan açılır.2- Lateks eldiven kullanılarak şerbetin eşit dağılması için tütün karıştırılır.3- Tütünler özenle yeniden 100 gr (+-3gr) olarak t..
45,00 TL
Marka: Argelini
Argelini Passion Fruit Mojito 100 gr İçerik: çarkıfelek meyvesine mojito notalarının değmesiyle bu aroma yaz zamanının geldiğini haykırır. Argelini Bölme Paketler Nasıl Hazırlanır?1- Kapalı paketler tarafımızdan açılır.2- Lateks eldiven kullanılarak şerbetin eşit dağılması için tütün karıştırılır...
45,00 TL
Marka: Argelini
Argelini Red & Green Apple 100 gr İçerik: nargile dünyasının klasiklerinden çift elmanın güçlü notalarla harmanlanmasıdır. Argelini Bölme Paketler Nasıl Hazırlanır?1- Kapalı paketler tarafımızdan açılır.2- Lateks eldiven kullanılarak şerbetin eşit dağılması için tütün karıştırılır.3- Tütünler özen..
45,00 TL
Marka: Argelini
Argelini Spearmint 100 gr İçerik: dolgun, taze, lezzetli, ferah ve saf bir nane aromasıdır. Argelini Ürdün'den çıkan premium bir markadır.Ürünlerinde katkısız golden yapraklar ve doğal gliserin ve bal kullanarak nargile-severlere en kaliteli ürünleri sunmayı misyon edinmiştir. ..
45,00 TL
Marka: Argelini
Argelini Spearmint 250 gr İçerik: dolgun, taze, lezzetli, ferah ve saf bir nane aromasıdır. Argelini Ürdün'den çıkan premium bir markadır.Ürünlerinde katkısız golden yapraklar ve doğal gliserin ve bal kullanarak nargile-severlere en kaliteli ürünleri sunmayı misyon edinmiştir. ..
135,00 TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 77 (7 Sayfa)