Menü
Alışveriş Sepetiniz

NargileTR Blog RSS Feed

10 Dec Nargile Kömürü İncelemesi: Black Coco's
Kayan Birol 0 1242
BLACK COCO’sVe efsanelerde bu gün Ömer Faruk Aydın, daha önce yaşamış olduğum sahte Black Coco’s maceramdan sonra haykırışlarımı duyarak "Birol bey lütfen bizim elimizdekileri kullanın, deneyin ve bize dönüş yapın, analizleriniz ve değerlendirmelerin..
18 Nov Nargile Kömürü İncelemesi 4: Kefo Gold Nargile Kömürü
Eryiğit Baki 3 5338
Kefo Gold küp közlerin testine başlamış bulunmaktayım.   Steamulation Shisha + Alpaca Bowl Rook + Mig razor ile incelemeyi gerçekleştiriyorum.   Tek kişilik koltuğum, nargilem ve Kefo Gold un görselini altta fotoğraf da görebilirsiniz.      ..
17 Nov Nargile Kömürü İncelemesi 3: Tom Cococha Gold Nargile Kömürü
Eryiğit Baki 0 4563
Tom Cococha Gold küp közlerin testine başlamış bulunmaktayım.   Steamulation Shisha + Rvbowls phunnel lüle + Mig razor ile incelemeyi gerçekleştiriyorum.   Tek kişilik koltuğum ,Nargilem ve Tom Cococha Gold'un görselini altta fotoğraf da görebili..
12 Nov Nargile Kömürü İncelemesi 2: Cocopalm Nargile Kömürü
Eryiğit Baki 1 3668
Çokça merak edilen hangi marka hindistan cevizi kömürü iyidir sorusuna yanıt bulmak için Cocopalm Nargile Kömürü incelemesi burada..   A dan Z ye doğru sıraladığım için incelemeyi Cocopalm küp kömür ile devam ediyorum incelemeye.. 14 dakika gibi bi..
10 Nov Nargile Kömürü İncelemesi 1: Mya Kömür (Yeşil)
Eryiğit Baki 2 4118
Çokça merak edilen hangi marka hindistan cevizi kömürü iyidir sorusuna yanıt bulmak için Mya Yeşil Paket Nargile Kömürü incelemesi burada..   15. Dakika da aşağıdaki fotoğrafı çekip kapattım. Mya yeşil paket küp közlerden 1-2 fotoğraf daha ekleyece..
05 Nov Eloksal Kaplama Alüminyum Nedir?
Aydın Ömer Faruk 0 1661
  Brego Shisha ürünlerinin yüksek kalitesini ve görselliğini sağlayan eloksal kaplama işlemi nedir?   Eloksal kaplama, alüminyuma özel bir kaplama çeşitidir. Alüminyum bilindiği üzere dayanıklı bir metaldir. Fakat çeşitli korozif ortamlarda alümin..
30 Sep Nature Mix Nargile Tütünü Aroma Rehberi
Aydın Ömer Faruk 0 4216
Öncelikle bilmeyenler için Nature Mix nedir sorusuna kısa bir cevap verelim..   Piyasaya çıktığı andan beri nargile dünyasını kasıp kavuran Nature Mix Nargile tütünü, genel olarak sarı çöpsüz yaprakları, yoğun şerbeti ve ferahlatıcı aromalarıyla ta..
04 Apr En Sevilen Al Fakher Nargile Tütünü Çeşitleri | En Çok Satanlar
Aydın Ömer Faruk 2 8893
Türkiye’nin en bilinen nargile tütünü markası Dubai merkezli Al Fakher ile ilgili en çok merak edilen sorulardan birine cevap bulmaya çalıştık. Al Fakher’in en sevilen aroması hangisi?   Nargile tütününde fiyat/performans deyiminin canlı karşılığı ..
22 Feb Nargile Fiyatları ve Nargile Takımı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler
Aydın Ömer Faruk 9 8839
İyi bir nargileci olmanın ilk adımı iyi bir nargile sahip olmaktır. Eğer çok şanslı değilseniz eminiz hevesle aldığınız ilk nargile takımı nargile kafelerde içtikleriniz gibi olmadı. Tabi bunda nargile tütünü ve nargile kömürünün payı büyük olsa da n..
25 Jan Sevgililer Günü Hediyesi İçin Nargile?
Aydın Ömer Faruk 1 4861
Sevgiliye hediye seçmek kolay gibi görünse de oldukça zordur. Zevkler, renkler, bütçe, kısıtlamalar uzar gider. Hele ki sevgiliye hediye 14 şubat için bakılıyorsa.. Bayanlar için ilk bakılan sevgililer günü hediyesi erkek saati gibi şeyler olsa da se..
07 Nov Nargilem Neden Yanıyor?
Aydın Ömer Faruk 2 11059
Nargile ile ilgili muhtemelen en çok karşılaşılan sorun nargilenin yanması veya yanık tadını vermesidir. Bazen de nargileyi çekerken zorlanma sorunları da yaşanır. Bu sorunlar genelde aynı sebeplerden kaynaklanır. Bunun sebebi bazen kömür, bazen tütü..
09 Oct Bebe Bisküvisi Aromalı Nargile
Aydın Ömer Faruk 4 5894
Nargile başka bir dünya. Nargile-severler için nargile sadece birkaç saatlik bir zevk değil, bir tutkudur. Bu tutkuya sahip nargilecilerin en büyük zevklerinden biri de nargile kafelerde veya arkadaşlarında tattığı değişik karışımların şifresini çözü..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 21 (2 Sayfa)