Menü
Alışveriş Sepetiniz

YT Shisha Nargile Takımı

Marka: YT Shisha
Şık, lüks, gösterişli, ufak..Otto Bardak NargileFiyat / Performans olarak önde gelen takımlardan%100 camKlasik marpuçlar yerine yüksek kalite pipetNargile Boyu 15 cmKutu içeriği: Cam şişe ve ser tek parça, pipet..
49,90 TL
Marka: YT Shisha
Nargile içiminde üstün kalitenin oryantal çizgilerle buluşması..%100 Pirinç döküm gövdeli ser..Paslanmaz çelik iç boru,Klasik Osmanlı tasarımı ve modern çalışma mekanizmasıPatentli Dünya'da tek olan PuFF duman tahliye sistemi (tek nefeste tüm dumanı tahliye),Aksesuarları ile birlikte kaliteli malzem..
239,90 TL
Marka: YT Shisha
Nargile içiminde üstün kalitenin oryantal çizgilerle buluşması..%100 Pirinç döküm gövdeli ser..Nikel kaplama ser ile estetik ve uzun ömürPaslanmaz çelik iç boru,Klasik Osmanlı tasarımı ve modern çalışma mekanizmasıPatentli Dünya'da tek olan PuFF duman tahliye sistemi (tek nefeste tüm dumanı tahliye)..
259,90 TL
YT Modern Kahveci Nargile Takımı YT Modern Kahveci Nargile Takımı
Stokta Yok
Marka: YT Shisha
Kahveci nargile takımları yeni nargile çağındaCC Tek nefes tahliye sistemiŞık, çağdaş tasarımFiyat / Performans olarak önde gelen takımlardanSer kısmı pirinç dökümNargile Boyu 70 cmDeri MarpuçMarpuç Uzunluğu 2,2 metreSer, Marpuç, Lüle, Tepsi dahil tam setNOT: Marpuç için renk tercihinizi metin kutus..
179,90 TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)
Shisha, Nargile, Takımı, Starbuzz, Vintage, Colombian, Spice, 200, Cantaloupe, 250, Kentucky, Fire, Coca, Cool