Menü
Alışveriş Sepetiniz

Argelini

Marka: Argelini
Argelini Blueberry 100 gr (Kutulu) İçerik: doğal ve gerçek bir yaban mersini tadı sunar. Argelini Ürdün'den çıkan premium bir markadır.Ürünlerinde katkısız golden yapraklar ve doğal gliserin ve bal kullanarak nargile-severlere en kaliteli ürünleri sunmayı misyon edinmiştir. ..
69,90 TL
Marka: Argelini
Argelini Cinnamon Gum 100 gr İçerik: tarçın ve sakızın birleşmesiyle ortaya çıkmış hoş bir aromadır. Argelini Bölme Paketler Nasıl Hazırlanır?1- Kapalı paketler tarafımızdan açılır.2- Lateks eldiven kullanılarak şerbetin eşit dağılması için tütün karıştırılır.3- Tütünler özenle yeniden 100 gr (+-3..
45,00 TL
Marka: Argelini
Argelini Citrusi Mint 250 gr İçerik: doğal turunçgillerin nane ile harmanlanıp zengin notalarla lülenize aktarılmasıdır. Argelini Ürdün'den çıkan premium bir markadır.Ürünlerinde katkısız golden yapraklar ve doğal gliserin ve bal kullanarak nargile-severlere en kaliteli ürünleri sunmayı misyon edi..
135,00 TL
Marka: Argelini
Argelini Lemon Mint 100 gr İçerik: bahar limonlarının nane ile dengelenmesiyle oluşmuş serin bir limonatayı anımsatır. Argelini Bölme Paketler Nasıl Hazırlanır?1- Kapalı paketler tarafımızdan açılır.2- Lateks eldiven kullanılarak şerbetin eşit dağılması için tütün karıştırılır.3- Tütünler özenle y..
45,00 TL
Marka: Argelini
Argelini Minty Berries 250 gr İçerik: böğürtlen ahududu gibi tatların nane ile ferahlatılması ile oluşmuştur. Argelini Ürdün'den çıkan premium bir markadır.Ürünlerinde katkısız golden yapraklar ve doğal gliserin ve bal kullanarak nargile-severlere en kaliteli ürünleri sunmayı misyon edinmiştir. ..
135,00 TL
Marka: Argelini
Argelini Minty Gum 100 gr İçerik: Sakız ve nane aromalarının mükemmel ferahlığını sunar. Argelini Bölme Paketler Nasıl Hazırlanır?1- Kapalı paketler tarafımızdan açılır.2- Lateks eldiven kullanılarak şerbetin eşit dağılması için tütün karıştırılır.3- Tütünler özenle yeniden 100 gr (+-3gr) olarak t..
45,00 TL
Marka: Argelini
Argelini Spearmint 100 gr İçerik: dolgun, taze, lezzetli, ferah ve saf bir nane aromasıdır. Argelini Ürdün'den çıkan premium bir markadır.Ürünlerinde katkısız golden yapraklar ve doğal gliserin ve bal kullanarak nargile-severlere en kaliteli ürünleri sunmayı misyon edinmiştir. ..
45,00 TL
Marka: Argelini
Argelini Spearmint 250 gr İçerik: dolgun, taze, lezzetli, ferah ve saf bir nane aromasıdır. Argelini Ürdün'den çıkan premium bir markadır.Ürünlerinde katkısız golden yapraklar ve doğal gliserin ve bal kullanarak nargile-severlere en kaliteli ürünleri sunmayı misyon edinmiştir. ..
135,00 TL
Marka: Argelini
Argelini Vanilla Latte 100 gr (Kutulu) İçerik: kremalı vanilya aromasının coffee latte'nin mükemmel bir harmanıdır. Argelini Ürdün'den çıkan premium bir markadır.Ürünlerinde katkısız golden yapraklar ve doğal gliserin ve bal kullanarak nargile-severlere en kaliteli ürünleri sunmayı misyon edi..
69,90 TL
Marka: Argelini
Argelini Watermelon Mint 250 gr İçerik: özlü karpuz aromasına taze nane yapraklarının eklenmesiyle gelen ferahlığı hissetmenizi sağlar. Argelini Ürdün'den çıkan premium bir markadır.Ürünlerinde katkısız golden yapraklar ve doğal gliserin ve bal kullanarak nargile-severlere en kaliteli ürünleri sun..
135,00 TL
Marka: Argelini
Argelini White Russian 100 gr (Kutulu) İçerik: kahve-severlerin hayranı olacağı doygun bir tattır. Argelini Ürdün'den çıkan premium bir markadır.Ürünlerinde katkısız golden yapraklar ve doğal gliserin ve bal kullanarak nargile-severlere en kaliteli ürünleri sunmayı misyon edinmiştir. ..
69,90 TL
Argelini Apple 750 gr
Stokta Yok
Marka: Argelini
Argelini Apple 750 gr İçerik: ekşimsi yeşil elmaya taze kırmızı elmalar ve meyan kökü notaları değmesiyle oluşmuştur. Argelini Ürdün'den çıkan premium bir markadır.Ürünlerinde katkısız golden yapraklar ve doğal gliserin ve bal kullanarak nargile-severlere en kaliteli ürünleri sunmayı misyon edinmi..
169,90 TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 76 (7 Sayfa)