Menü
Alışveriş Sepetiniz

Buta Fusion Line

Marka: Buta
Buta Fusion Banana Milkshake 50 gr İçerik: Muzlu milkshake Buta Fusion Line Dünyayı kasıp kavuran markanın üst kalite serisi,Gold Virginia tütünü ve lezzetli aromaları ile tam bir fiyat performans ürünü. ..
11,90 TL
Marka: Buta
Buta Fusion Blue Melon 50 gr İçerik: Yaban mersin notalarıyla kavun Buta Fusion Line Dünyayı kasıp kavuran markanın üst kalite serisi,Gold Virginia tütünü ve lezzetli aromaları ile tam bir fiyat performans ürünü. ..
11,00 TL
Marka: Buta
Buta Fusion Hazelnut 50 gr İçerik: Fındık Buta Fusion Line Dünyayı kasıp kavuran markanın üst kalite serisi,Gold Virginia tütünü ve lezzetli aromaları ile tam bir fiyat performans ürünü. ..
11,00 TL
Marka: Buta
Buta Fusion Ice Cola 50 gr İçerik: Kola buz Buta Fusion Line Dünyayı kasıp kavuran markanın üst kalite serisi,Gold Virginia tütünü ve lezzetli aromaları ile tam bir fiyat performans ürünü. ..
11,00 TL
Marka: Buta
Buta Fusion Ice Maracuya 50 gr İçerik: Maracuya meyvesi ve buz Buta Fusion Line Dünyayı kasıp kavuran markanın üst kalite serisi,Gold Virginia tütünü ve lezzetli aromaları ile tam bir fiyat performans ürünü. ..
11,00 TL
Marka: Buta
Buta Fusion Ice Pear 50 gr İçerik: Armut buz Buta Fusion Line Dünyayı kasıp kavuran markanın üst kalite serisi,Gold Virginia tütünü ve lezzetli aromaları ile tam bir fiyat performans ürünü. ..
11,90 TL
Marka: Buta
Buta Fusion Ice Watermelon 50 gr İçerik: Karpuz buz Buta Fusion Line Dünyayı kasıp kavuran markanın üst kalite serisi,Gold Virginia tütünü ve lezzetli aromaları ile tam bir fiyat performans ürünü. ..
11,00 TL
Marka: Buta
Buta Fusion Lemon Cake 50 gr İçerik: Limonlu kek Buta Fusion Line Dünyayı kasıp kavuran markanın üst kalite serisi,Gold Virginia tütünü ve lezzetli aromaları ile tam bir fiyat performans ürünü. ..
11,90 TL
Marka: Buta
Buta Fusion Oriental Spices 50 gr İçerik: Baharatlı karışım Buta Fusion Line Dünyayı kasıp kavuran markanın üst kalite serisi,Gold Virginia tütünü ve lezzetli aromaları ile tam bir fiyat performans ürünü. ..
11,00 TL
Marka: Buta
Buta Fusion Red Mix 50 gr İçerik: Kırmızı meyveler Buta Fusion Line Dünyayı kasıp kavuran markanın üst kalite serisi,Gold Virginia tütünü ve lezzetli aromaları ile tam bir fiyat performans ürünü. ..
11,90 TL
Marka: Buta
Buta Melon 50 gr İçerik: Kavun Buta Fusion Line Dünyayı kasıp kavuran markanın üst kalite serisi,Gold Virginia tütünü ve lezzetli aromaları ile tam bir fiyat performans ürünü. ..
11,90 TL
Marka: Buta
Buta Sheikh 50 gr İçerik: Tatlı bal, ekşi limon ve nane Buta Fusion Line Dünyayı kasıp kavuran markanın üst kalite serisi,Gold Virginia tütünü ve lezzetli aromaları ile tam bir fiyat performans ürünü. ..
11,90 TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)