Menü
Alışveriş Sepetiniz

Rosanna Nargile Tütünü

Rosanna

En sevilen yerli markalarımızdan Rosanna,

Özgün aromaları ve kaliteli yaprakları ile fiyatının karşılığını fazlasıyla verir..

Marka: Rosanna
Rosanna Amazon 500 gr İçerik: Buz, şeftali, mango Rosanna Nargile Tütünü En sevilen yerli markalarımızdan Rosanna,Özgün aromaları ve kaliteli yaprakları ile fiyatının karşılığını fazlasıyla verir.. ..
87,50 TL
Marka: Rosanna
Rosanna Baja Blue 500 gr İçerik: Blue mist, yaban mersini, üzüm, buz Rosanna Nargile Tütünü En sevilen yerli markalarımızdan Rosanna,Özgün aromaları ve kaliteli yaprakları ile fiyatının karşılığını fazlasıyla verir.. ..
87,50 TL
Marka: Rosanna
Rosanna Biscuits 500 gr İçerik: Bisküvi Rosanna Nargile Tütünü En sevilen yerli markalarımızdan Rosanna,Özgün aromaları ve kaliteli yaprakları ile fiyatının karşılığını fazlasıyla verir.. ..
87,50 TL
Marka: Rosanna
Rosanna Blue Melon 500 gr İçerik: Yaban mersini, kavun, bluemist Rosanna Nargile Tütünü En sevilen yerli markalarımızdan Rosanna,Özgün aromaları ve kaliteli yaprakları ile fiyatının karşılığını fazlasıyla verir.. ..
87,50 TL
Marka: Rosanna
Rosanna Bodrum Mandalinası 500 gr İçerik: Mandalina, Limon Rosanna Nargile Tütünü En sevilen yerli markalarımızdan Rosanna,Özgün aromaları ve kaliteli yaprakları ile fiyatının karşılığını fazlasıyla verir.. ..
87,50 TL
Marka: Rosanna
Rosanna Bubble Gum 500 gr İçerik: Buz, nane, sakız, kavun, yaban mersini Rosanna Nargile Tütünü En sevilen yerli markalarımızdan Rosanna,Özgün aromaları ve kaliteli yaprakları ile fiyatının karşılığını fazlasıyla verir.. ..
87,50 TL
Marka: Rosanna
Rosanna Cappucino 500 gr İçerik: Kapuçino Rosanna Nargile Tütünü En sevilen yerli markalarımızdan Rosanna,Özgün aromaları ve kaliteli yaprakları ile fiyatının karşılığını fazlasıyla verir.. ..
87,50 TL
Marka: Rosanna
Rosanna Çift Elma 500 gr İçerik: Çift elma Rosanna Nargile Tütünü En sevilen yerli markalarımızdan Rosanna,Özgün aromaları ve kaliteli yaprakları ile fiyatının karşılığını fazlasıyla verir.. ..
87,50 TL
Marka: Rosanna
Rosanna Cold Beach 500 gr İçerik: Buz, nane, sakız, kavun Rosanna Nargile Tütünü En sevilen yerli markalarımızdan Rosanna,Özgün aromaları ve kaliteli yaprakları ile fiyatının karşılığını fazlasıyla verir.. ..
87,50 TL
Marka: Rosanna
Rosanna Cosmos 500 gr İçerik: Karpuz, kavun, çilek, buz Rosanna Nargile Tütünü En sevilen yerli markalarımızdan Rosanna,Özgün aromaları ve kaliteli yaprakları ile fiyatının karşılığını fazlasıyla verir.. ..
87,50 TL
Rosanna Cowboy 500 gr Nargile Tütünü
Stokta Yok
Marka: Rosanna
Rosanna Cowboy 500 gr İçerik: Ananas, Redbull, Buz Rosanna Nargile Tütünü En sevilen yerli markalarımızdan Rosanna,Özgün aromaları ve kaliteli yaprakları ile fiyatının karşılığını fazlasıyla verir.. ..
87,50 TL
Marka: Rosanna
Rosanna Crazy Peach 500 gr İçerik: Şeftali, Misket limon, Limon Rosanna Nargile Tütünü En sevilen yerli markalarımızdan Rosanna,Özgün aromaları ve kaliteli yaprakları ile fiyatının karşılığını fazlasıyla verir.. ..
87,50 TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 36 (3 Sayfa)
Rosanna, Nargile, Tütünü, Biscuits, 500, Lemon, Cake, Cold, Beach