Menü
Alışveriş Sepetiniz

Social Smoke

Marka: Social Smoke
Social Smoke Absolute Zero 100 gr İçerik: Çeşitli nanelerin harmanlanmasıyla oluşan bu buzlu karışım ile mükemmel ferahlığı tadacaksınız.. Social Smoke Bölme Paketler Nasıl Hazırlanır?1- Kapalı paketler tarafımızdan açılır.2- Lateks eldiven kullanılarak şerbetin eşit dağılması için tütün karıştırı..
67,50 TL
Marka: Social Smoke
Social Smoke Cali Peach 100 gr İçerik: Yaz günlerini anımsatan yumuşak ve tatlı şeftali lezzeti Social Smoke Bölme Paketler Nasıl Hazırlanır?1- Kapalı paketler tarafımızdan açılır.2- Lateks eldiven kullanılarak şerbetin eşit dağılması için tütün karıştırılır.3- Tütünler özenle yeniden 100 gr ..
67,50 TL
Marka: Social Smoke
Social Smoke Chai Latte 100 gr İçerik: Tarçınla harmanlanmış siyah çayın ilginç lezzeti Social Smoke Bölme Paketler Nasıl Hazırlanır?1- Kapalı paketler tarafımızdan açılır.2- Lateks eldiven kullanılarak şerbetin eşit dağılması için tütün karıştırılır.3- Tütünler özenle yeniden 100 gr (+-3gr) olara..
67,50 TL
Marka: Social Smoke
Social Smoke Lemon Chill 100 gr İçerik: Tatlı ve ekşi limonun ferahlatıcı nane ile sonlanması Social Smoke Bölme Paketler Nasıl Hazırlanır?1- Kapalı paketler tarafımızdan açılır.2- Lateks eldiven kullanılarak şerbetin eşit dağılması için tütün karıştırılır.3- Tütünler özenle yeniden 100 gr (+-3gr)..
67,50 TL
Marka: Social Smoke
Social Smoke Lemon Drop 100 gr İçerik: Taze limonun tatlı notaları ile lezzet ve ferahlık arayanlara Social Smoke Bölme Paketler Nasıl Hazırlanır?1- Kapalı paketler tarafımızdan açılır.2- Lateks eldiven kullanılarak şerbetin eşit dağılması için tütün karıştırılır.3- Tütünler özenle yeniden 100 gr ..
67,50 TL
Marka: Social Smoke
Social Smoke Pear Chill 100 gr İçerik: Yumuşak ve tatlı armutun bir miktar nane ile buluşmasıyla meydana gelen inanılmaz lezzet..
67,50 TL
Marka: Social Smoke
Social Smoke Pink Lemonade 100 gr İçerik: Tatlı ekşi limonlarla bir miktar kırmızı meyvenin birleşmesiyle oluşmuş bir yaz lezzeti Social Smoke Bölme Paketler Nasıl Hazırlanır?1- Kapalı paketler tarafımızdan açılır.2- Lateks eldiven kullanılarak şerbetin eşit dağılması için tütün karıştırılır.3- Tü..
67,50 TL
Marka: Social Smoke
Social Smoke Pistachio Breeze 100 gr İçerik: Fıstık lezzetinin bir miktar safran ve vanilya dokunuşları ile şenlenmesi Social Smoke Bölme Paketler Nasıl Hazırlanır?1- Kapalı paketler tarafımızdan açılır.2- Lateks eldiven kullanılarak şerbetin eşit dağılması için tütün karıştırılır.3- Tütünler özen..
67,50 TL
Marka: Social Smoke
Social Smoke Voltage 100 gr İçerik: Karpuz ve limonun bir miktar badem ile enerji veren harmanı Social Smoke Bölme Paketler Nasıl Hazırlanır?1- Kapalı paketler tarafımızdan açılır.2- Lateks eldiven kullanılarak şerbetin eşit dağılması için tütün karıştırılır.3- Tütünler özenle yeniden 100 gr (+-3g..
67,50 TL
.Social Smoke Watermelon Chill 100 gr .Social Smoke Watermelon Chill 100 gr
Çok Satan
Marka: Social Smoke
Social Smoke Watermelon Chill 100 gr İçerik: Sulu ve lezzetli karpuzun bir miktar nane ile oluşturduğu ferahlatıcı lezzet..
67,50 TL
Marka: Social Smoke
Social Smoke White Gummy Bear 100 gr İçerik: Tatlı ve ekşimsi ananas lezzeti ile beyaz ayı jelibonu damaklarınızda hissedeceksiniz Social Smoke Bölme Paketler Nasıl Hazırlanır?1- Kapalı paketler tarafımızdan açılır.2- Lateks eldiven kullanılarak şerbetin eşit dağılması için tütün karıştırılır.3- T..
67,50 TL
Social Smoke Absolute Zero 250 gr
Stokta Yok
Marka: Social Smoke
Social Smoke Absolute Zero 250 gr İçerik: Çeşitli nanelerin harmanlanmasıyla oluşan bu buzlu karışım ile mükemmel ferahlığı tadacaksınız.. Social Smoke Dünyanın en iyi nargile markalarının başında gelen marka..Yıllar süren Ar-Ge çalışmaları sonucu mükemmel naturel aromaları ile en iyi nargile tütü..
159,90 TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 77 (7 Sayfa)