Menü
Alışveriş Sepetiniz

Starbuzz Bold

Marka: Starbuzz
Starbuzz Apple Mist 250 gr İçerik: Ekşi tatlı elmadan bir ısırık almak gibisi yoktur. Starnbuzz Apple Mist, bu lezzetli meyvenin doğal elementlerini alı ve bir miktar sihir ve baharat ekler. Starbuzz Bold Dünya'da nargilede lider marka Starbuzz şimdi Türkiye'de,daha önce tattığınız tüm nargile aro..
99,90 TL
Marka: Starbuzz
Starbuzz Bold Apple Doppio 250 gr İçerik: Apple Doppio, anasonun acılığı hariç çift elmanın lezzetli tüm elementlerinin hibrit birleşimiyle meydana gelir. Derin zengin çift elma çizgisinde yürürken meyanın koyuluğunu alır ve içim sonrasında tazeleyici mistik bir tat bırakır. Dumanın pürüzsüzlüğü kus..
99,90 TL
Marka: Starbuzz
Starbuzz Bold Asian Persuasion 250 gr İçerik: Uzak doğu heyecan uyandırıcı baharatları, meyveleri ve çayları ile tanınır. Asya'dan esinlenen lezzetli ve egzotik deneyimi yaşayın. Starbuzz Bold Dünya'da nargilede lider marka Starbuzz şimdi Türkiye'de,daha önce tattığınız tüm nargile aromalarını unu..
99,90 TL
Marka: Starbuzz
Starbuzz Bold Black Mint 250 gr İçerik: Nanenin karanlık tarafı Starbuzz Bold serisi ile geliyor. Kara meyan notaları ile eşlenmiş coşkulu nanenin zengin tonları ile isyankar tarafınıza hitap edin. Starbuzz Bold Dünya'da nargilede lider marka Starbuzz şimdi Türkiye'de,daha önce tattığınız tüm narg..
99,90 TL
Marka: Starbuzz
Starbuzz Bold Black Peach Mist 250 gr İçerik: Şeftalinin lezzetli notaları alındıktan sonra avuç dolusu böğürtlenle harmanlanır ve Starbuzz'ın efsanevi ferahlatıcı esintisi ile cilalanır. Bu inanılmaz tam lezzetli karışımla kendinizi şımartın. Starbuzz Bold Dünya'da nargilede lider marka Starbuzz ..
99,90 TL
Marka: Starbuzz
Starbuzz Bold Code Blue 250 gr İçerik: Yoğun böğürtlen patlamasının kremalı ipeksi alt tonlarında demlenmesi ile oluşan karışımın ferahlatıcı nane ile çevrelenmesi ile oluşturulmuştur. Starbuzz Bold Dünya'da nargilede lider marka Starbuzz şimdi Türkiye'de,daha önce tattığınız tüm nargile aromaları..
99,90 TL
Marka: Starbuzz
Starbuzz Bold Cosmo Power 250 gr İçerik: Cosmo Power, meyvemsi aromaların tatlılığı ve hafif çiçek notalarının karmaşasının harmanlanmasıyla solar sistemimizin dışından bir tat sunar. Starbuzz Bold Dünya'da nargilede lider marka Starbuzz şimdi Türkiye'de,daha önce tattığınız tüm nargile aromaların..
99,90 TL
Marka: Starbuzz
Starbuzz Bold Geisha 250 gr İçerik: Bırakın Starbuzz Geisha neşe dolu aydınlık ve lezzetli meyve notalarıyla akşamınıza neşe ve eğlence katsın. Pürüzsüz, şehvetli ve benzersiz bir şekilde konukseverdir. Starbuzz Bold Dünya'da nargilede lider marka Starbuzz şimdi Türkiye'de,daha önce tattığınız tüm..
99,90 TL
Marka: Starbuzz
Starbuzz Bold Golden Grape 250 gr İçerik: Eski okul gelenekleri modern günümüzün kalitesiyle birleşti. Golden Grape, geçmiş zamanların ana aromalarını alır ve sizi maziye götürerek daha fazlası için iştahınızı kabartır. Golden Grape gerçekten tüm üzümlerin kralıdır. Starbuzz Bold Dünya'da nargiled..
99,90 TL
Marka: Starbuzz
Starbuzz Bold Grape Freeze 250 gr İçerik: Grape Freeze, önemli bir miktarda nane vuruşlarını barındıran Freeze serisinin diğer bir üyesidir. Ekşi üzümden daha iyi olan bir şey varsa o da donmuş ekşi üzümdür. Starbuzz Bold Dünya'da nargilede lider marka Starbuzz şimdi Türkiye'de,daha önce tattığını..
99,90 TL
Marka: Starbuzz
Starbuzz Bold Grape Fruit Mint 250 gr İçerik: Grapefruit Mint, lezzetli egzotik naneleri ve mayhoş turunçgil meyvelerin keskin tazeleyici aroması ile greyfurta olan sevginizi bir sonraki seviyeye taşır. Starbuzz Bold Dünya'da nargilede lider marka Starbuzz şimdi Türkiye'de,daha önce tattığınız tüm..
99,90 TL
Marka: Starbuzz
Starbuzz Bold Green Savior 250 gr İçerik: Green Savior ile Dünya'yı ve onun geleneklerini keşfedin. Starbuzz, ilk dönem insanları gibi tüm dünyayı dolaşarak egzotik baharatları aradı. Green Savior, eski çağların baharatlarından oluşturulmuş tamamiyle eşsizdir. Starbuzz Bold Dünya'da nargilede lide..
99,90 TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 30 (3 Sayfa)