Menü
Alışveriş Sepetiniz

Starbuzz Classic

Marka: Starbuzz
Starbuzz Pink 250 gr İçerik: Starbuzz Pink, hafif ahududu notalarıyla kırmızı meyveler ve pembe sakız karışımından oluşan mistik bir Starbuzz aromasıdır. Gayet yumuşak bir duman ve mayhoş aromasıyla damağınıza hitap eder. Pink, yalnızca Starbuzz markasının yıllar boyunca edindiği tecrübelerle meydan..
139,90 TL
Marka: Starbuzz
Starbuzz Blue Mist 250 gr İçerik: Blue mist, Starbuzz'ın tadacağınız en hoş aromalarından birine sahiptir. Yoğun aroması pamuk şekere benzer, yaban mersini ve yoğun dumanı ile benzersiz bir deneyim sunar. Starbuzz Dünya'da nargilede lider marka Starbuzz şimdi Türkiye'de,daha önce tattığınız tüm na..
139,90 TL
Marka: Starbuzz
Starbuzz Apple Americano 250 gr İçerik: Apple Americano, hoş bir şeker esintili bir aromadır. Eğer çift elmanın ağır tadından çok hoşlanmıyorsanız, kahve-şeker benzeri zenginlikle kaplanmış muhteşem elma dilimlerinin tadı ile bu aroma size göre. Starbuzz Dünya'da nargilede lider marka Starbuzz şim..
99,90 TL
Marka: Starbuzz
Starbuzz Apple Cinnamon 250 gr İçerik: Apple Cinnamon ile tarçın ve erimiş yağ ile kaplanmış taze elma dilimlerinin aroması lülenizden marpucunuza akar ve lezzetli yumuşak dumanı ile tatmin edici bir zevke dönüşür. Starbuzz Dünya'da nargilede lider marka Starbuzz şimdi Türkiye'de,daha önce tattığı..
99,90 TL
Marka: Starbuzz
Starbuzz Apple Martini 250 gr İçerik: Apple Americano, tatlı elmanın hafif tatlı aromasının martini dumanının mayhoşluğu içinde gezdirilmesi ile mükemmel bir zevk vadeder. Starbuzz Dünya'da nargilede lider marka Starbuzz şimdi Türkiye'de,daha önce tattığınız tüm nargile aromalarını unutun,yepyeni ..
99,90 TL
Marka: Starbuzz
Starbuzz Apricot 250 gr İçerik: Apricot, tatlı bir kayısı aroması sunar. Güçlü aromasını birçok insan dükkandan alınmış kurutulmuş kayısıya benzetir. Starbuzz Dünya'da nargilede lider marka Starbuzz şimdi Türkiye'de,daha önce tattığınız tüm nargile aromalarını unutun,yepyeni bir nargile tecrübesin..
99,90 TL
Marka: Starbuzz
Starbuzz Arabian Coffee 250 gr İçerik: Arabian Coffee karşılaşacağınız en güzel sürprizlerdendir. Lezzetli Yemen kahvesi şekeri aromasının nargilenizin dumanında eriyerek damak tadınıza aktığı bir tatdır. Starbuzz Dünya'da nargilede lider marka Starbuzz şimdi Türkiye'de,daha önce tattığınız tüm na..
99,90 TL
Marka: Starbuzz
Starbuzz Banana 250 gr İçerik: Starbuzz Banana, şekerimsi muzlu yumuşak bir aromadır. Pürüzsüz dumanı ile tadını tüm içiminiz boyunca verir. Starbuzz Dünya'da nargilede lider marka Starbuzz şimdi Türkiye'de,daha önce tattığınız tüm nargile aromalarını unutun,yepyeni bir nargile tecrübesine hazır o..
99,90 TL
Marka: Starbuzz
Starbuzz Black Grape 250 gr İçerik: Siyah üzümün eşsiz tadı Starbuzz Dünya'da nargilede lider marka Starbuzz şimdi Türkiye'de,daha önce tattığınız tüm nargile aromalarını unutun,yepyeni bir nargile tecrübesine hazır olun.. ..
99,90 TL
Marka: Starbuzz
Starbuzz Blackberry 250 gr İçerik: Blackberry, mayhoş bir dokonuşla bezenmiş tatlı böğürtlen meyve aromasıdır ve nargileniz ile pürüzsüz bir içim sağlar. Starbuzz Dünya'da nargilede lider marka Starbuzz şimdi Türkiye'de,daha önce tattığınız tüm nargile aromalarını unutun,yepyeni bir nargile tecrüb..
99,90 TL
Marka: Starbuzz
Starbuzz Blue Surfer 250 gr İçerik: Kendinizi nargilenizle tüm dertlerinizden uzakta konforlu bir adada hayal edin. Blue Surfer, alt tonlarla birleşmiş lezzetli ekzotik tropik aromalarla karışmasıyla oluşmuştur. Blue Surfer, ıslanmadan dalgaları hissetmenizin güzel bir yoludur. Starbuzz Dünya'da n..
115,00 TL
Marka: Starbuzz
Starbuzz Blueberry 250 gr İçerik: Blueberry, yaban mersini aromasıyla Blue mist'e benzer ancak daha az tatlı aromasına sahiptir. Blue mist daha şekerimsi bir aromaya sahipken, Blueberry taze koparılmış yaban mersini aromasını yakalar. Starbuzz Dünya'da nargilede lider marka Starbuzz şimdi Türkiye'..
99,90 TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 86 (8 Sayfa)