Menü
Alışveriş Sepetiniz

Tangiers

Marka: Tangiers
Tangiers Horchata İçerik: Tarçın ve krema notaları Tangiers Nargile dünyasının en önemli markalarından Tangiers markasının tüm üretimi California ABD'de yapılır..Her bir paketi tek tek denetlenir, çift kat paketlenir, kalite kontrol hologramı yapıştırılır.Noir serisi (Sarı paketler) yıkanmamış tüt..
220,00 TL
Marka: Tangiers
Tangiers Ololiuqui İçerik: Kök birası aroması Tangiers Nargile dünyasının en önemli markalarından Tangiers markasının tüm üretimi California ABD'de yapılır..Her bir paketi tek tek denetlenir, çift kat paketlenir, kalite kontrol hologramı yapıştırılır.Noir serisi (Sarı paketler) yıkanmamış tütünü y..
220,00 TL
Marka: Tangiers
Tangiers Orange Soda İçerik: Portakal soda Tangiers Nargile dünyasının en önemli markalarından Tangiers markasının tüm üretimi California ABD'de yapılır..Her bir paketi tek tek denetlenir, çift kat paketlenir, kalite kontrol hologramı yapıştırılır.Noir serisi (Sarı paketler) yıkanmamış tütünü yüks..
220,00 TL
Marka: Tangiers
Tangiers Blackberry İçerik: Ekşi Böğürtlen Tangiers Nargile dünyasının en önemli markalarından Tangiers markasının tüm üretimi California ABD'de yapılır..Her bir paketi tek tek denetlenir, çift kat paketlenir, kalite kontrol hologramı yapıştırılır.Noir serisi (Sarı paketler) yıkanmamış tütünü yüks..
220,00 TL
Marka: Tangiers
Tangiers Cane Mint İçerik: Peppermint nane Tangiers Nargile dünyasının en önemli markalarından Tangiers markasının tüm üretimi California ABD'de yapılır..Her bir paketi tek tek denetlenir, çift kat paketlenir, kalite kontrol hologramı yapıştırılır.Noir serisi (Sarı paketler) yıkanmamış tütünü yüks..
220,00 TL
Marka: Tangiers
Tangiers Experimint İçerik: Spearmint nane Tangiers Nargile dünyasının en önemli markalarından Tangiers markasının tüm üretimi California ABD'de yapılır..Her bir paketi tek tek denetlenir, çift kat paketlenir, kalite kontrol hologramı yapıştırılır.Noir serisi (Sarı paketler) yıkanmamış tütünü yüks..
220,00 TL
Marka: Tangiers
Tangiers Foreplay on the Peach İçerik: Tatlı şeftali Tangiers Nargile dünyasının en önemli markalarından Tangiers markasının tüm üretimi California ABD'de yapılır..Her bir paketi tek tek denetlenir, çift kat paketlenir, kalite kontrol hologramı yapıştırılır.Noir serisi (Sarı paketler) yıkanmamış t..
220,00 TL
Marka: Tangiers
Tangiers Guanabana İçerik: Graviola meyvesi, kremalı meyve ile bazı ekşi notalar Tangiers Nargile dünyasının en önemli markalarından Tangiers markasının tüm üretimi California ABD'de yapılır..Her bir paketi tek tek denetlenir, çift kat paketlenir, kalite kontrol hologramı yapıştırılır.Noir serisi ..
220,00 TL
Marka: Tangiers
Tangiers It's Like That One Breakfast Cereal İçerik: Kahvaltılık mısır gevreği Tangiers Nargile dünyasının en önemli markalarından Tangiers markasının tüm üretimi California ABD'de yapılır..Her bir paketi tek tek denetlenir, çift kat paketlenir, kalite kontrol hologramı yapıştırılır.Noir serisi (S..
220,00 TL
Marka: Tangiers
Tangiers New Lemon Lime İçerik: Limon, Yeşil limon Tangiers Nargile dünyasının en önemli markalarından Tangiers markasının tüm üretimi California ABD'de yapılır..Her bir paketi tek tek denetlenir, çift kat paketlenir, kalite kontrol hologramı yapıştırılır.Noir serisi (Sarı paketler) yıkanmamış tüt..
220,00 TL
Marka: Tangiers
Tangiers New Lime İçerik: Yeşil Limon Tangiers Nargile dünyasının en önemli markalarından Tangiers markasının tüm üretimi California ABD'de yapılır..Her bir paketi tek tek denetlenir, çift kat paketlenir, kalite kontrol hologramı yapıştırılır.Noir serisi (Sarı paketler) yıkanmamış tütünü yüksek ni..
220,00 TL
Marka: Tangiers
Tangiers Passionfruit İçerik: Çarkıfelek meyvesi Tangiers Nargile dünyasının en önemli markalarından Tangiers markasının tüm üretimi California ABD'de yapılır..Her bir paketi tek tek denetlenir, çift kat paketlenir, kalite kontrol hologramı yapıştırılır.Noir serisi (Sarı paketler) yıkanmamış tütün..
220,00 TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 16 (2 Sayfa)