Menu
Alışveriş Sepetiniz

Oduman

BU Coco 1 kg
Çok Satan
Marka: Oduman
Nargilede Türkiye'nin gururu Oduman'dan, Özellikle evde nargile içmek için vazgeçilmez nargile kömürü, Doğal Hindistan Cevizi kabuğundan üretilir, Koku ve duman yapmaz, Yüksek kalorisi ile tek seferde yaklaşık 1.5 saat yanar, Tutuşması kolaydır, Çevre dostudur...
33,90 TL
Marka: Oduman
Oduman Alüminyum MarpuçN2 Travel ve N5 Junior Takımlarla uyumludur...
79,90 TL
Oduman Basic Seramik Dişi Lüle
Çok Satan
Marka: Oduman
Oduman Basic Seramik Dişi LüleYüksek kalite seramik dişi lüle,Yüksek içim kalitesi ve dengeli ısı dağılımı,Yıkanabilir, tat tutmazMükemmel fiyat/performans..Not: Bu lüle dişidir. %100 Orjinaldir.Fotoğraflar ürünlere aittir.Brego Mordor Közlük ve Oduman İgnis ile tam uyumludur...
37,90 TL
Marka: Oduman
Oduman Carbo-One Lüle SetiÖzellikler:Tek Kömür ile 1-1,5 saat içimYüksek Kalite Alümiyum MalzemeTabanda kömüre hava akışını sağlayan 304 çelik metalPaslanmaz Çelik MaşaMalzemeLüle TipiDişiLüle Hacmi (Yaklaşık)20-25 grLüle Ağzı İç ÇapıDelik TipiNot:%100 Orjinaldir.Brego Mordor Közlük ve Oduman İ..
215,90 TL
Marka: Oduman
Oduman Çelik MarpuçN1, N2, N3, N4 ve N5 Takımlarla Uyumludur...
115,90 TL
Oduman Gusto Nargile Takımı
Stokta Yok
Marka: Oduman
Oduman Gusto Nargile TakımıKullanışlı, Kaliteli..Malzeme:Çelik gövdeÇelik iç boruŞeffaf Cam ŞişeMarpuç:Silikon marpuçÖzellikler:Vidalı sistemDuman tahliye sistemiKutu İçeriği:Çelik nargile tepsisiÖlçüler:Ürün Boyu 35 cmLüle Tipi:Dişi lüle uyumlu..
669,90 TL
Oduman İgnis Kapaklı Közlük
Çok Satan
Marka: Oduman
Oduman Ignis Metal KözlükNargilede dünya çapında ün yapmış markalardan Oduman.Noktalı zemin ile kömürlerin alttan hava almasını sağlayan özel tasarım,Nargilenizi artık yanmasın,Közlüğün ısıyı hapsetmesi sayesinde aynı kömürle daha uzun süre nargilenizin tadını çıkarın..Çapı: 7.5 cmKutu Ölçüleri: 9,5..
95,90 TL
Marka: Oduman
Oduman Ignis-Revo Nargile KözlüğüÖzellikler:Yüksek Kalite Alümiyum MalzemeTabanda kömüre hava akışını sağlayan 304 çelik metalPaslanmaz Çelik Maşa3 kömür kapasitesi..
145,90 TL
Marka: Oduman
Oduman Magic Seramik Dişi LüleIsındığında renk değiştiren sihirli yapıMalzemeÖzgünLüle TipiDişiLüle Hacmi (Yaklaşık)20 - 25 grLüle Ağzı İç ÇapıDelik TipiTek DelikliNot:%100 Orjinaldir...
116,90 TL
Marka: Oduman
Oduman Marpuç Başlığı40 cm büyük Alüminyum Marpuç Başlığı,..
65,90 TL
Oduman Micro M18-C Nargile Takımı Oduman Micro M18-C Nargile Takımı
Çok Satan
Marka: Oduman
Oduman Micro M18-C Nargile TakımıMalzeme:Paslanmaz çelik gövde ve iç takımKalın ve Dayanıklı Şeffaf Cam HazneMarpuç:Oduman paslanmaz çelik marpuç1.5 m Yüksek kalite silikon hortumMalzemeler:Suya dayanıklı, silinebilir, darbe emici özellikli çantaÖlçüler:Ürün Boyu 17,5 cmAğırlık: Yaklaşık 1 kgKutu öl..
249,90 TL
Marka: Oduman
Oduman Monster Nargile TakımıKullanışlı, Kaliteli..Malzeme:Çelik gövdeÇelik iç boruŞeffaf Cam ŞişeMarpuç:Silikon marpuçÖzellikler:Vidalı sistemDuman tahliye sistemiKutu İçeriği:Çelik nargile tepsisiÖzel Taşıma ÇantasıÖlçüler:Ürün Boyu yaklaşık 30 cmLüle Tipi:Dişi lüle uyumlu..
461,90 TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 27 (3 Sayfa)